0_Magazinë.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQMagazinë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kardiokirurgu Sashko Jovev shpallet për “Burrë i Vitit” për vitin 2021

Kardiokirurgu i Klinikës Universitare për Kardiokirurgji Shtetërore pranë kompleksit të klinikave "Nënë Tereza", mjeku Sashko Jovev është shpallur “Burrë i Vitit” për vitin 2021 në zgjedhjen zyrtare të katërtë të organizatës “Xhentëlmen Magazin”. Për "Burrë të huaj të vitit në Maqedoninë e Veriut” e fitoj Dejvid Gir ambasadori dhe shefi i delegacionit të BE-së në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle