0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Karburanti lirohet për gjysmë denari

Benzinat dhe dizeli që sonte në mesnatë lirohen për gjysmë denari, ndërsa vaji ekstra i lehtë për amvisëritë për një denar, vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime Uji (KRRE).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle