0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Karburantet shtrenjtohen prej gjysmë deri në 2,5 denarë

- Benzina EUROSUPER BS-95 dhe Ekstra vaji i lehtë për amvisëri (EL-1) prej sonte në mesnatë  shtrenjtohen për një denarë për litër, benzina EUROSUPER BS-98 për 0,50 denarë, ndërsa EURODIZEL (D-E V) për 2,50 denarë për litër, vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime të Ujit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle