Kronikë SQKronikë.portal SQ

Kapen hajdutët në Shkup, e vjedhura i kthehet pronarit

Në bulevardin ''Jane Sandanski'', dje nëpunës policorë të SPB Shkup i kanë privuar nga liria B.D. (20) nga f. Bojanë-Shkup dhe dy të mitur nga f. Çajlanë-Shkup, për arsye se më herët kanë marrë sende të ndryshme në objekt për shitje në qendër tregtare në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle