0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Kapen 39 emigrantë ilegal nga Lindja e Afërt në aksionin policor mbi fshatrat Llojan dhe Vaksincë

Në aksionin e koordinuar të policisë në lokacione mbi fshatrat Llojan dhe Vaksincë në vendin e quajtur Toptel mbi Kota Shortë sot janë kapur 39 emigrantë ilegal nga Lindja e Afërt, informojnë nga MPB-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle