0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Kapacitetet në spitalin e Dibrës janë të stërmbushura, po mendohet për ridedikimin e reparteve të tjera

Shtretërit e spitaleve në dy repartet, infektive dhe kirurgjikale, tashmë janë të stërmbushura dhe në Spitalin e përgjithshëm të Dibrës po shqyrtohet ridedikimi i reparteve të tjera për pacientët me kovid, deklaroi për MIA-n, Baki Alili, drejtor i spitalit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle