Evropë SQEvropë.Portal SQ

Kaos dhe rrahje e përgjithshme në Parlamentin e Armenisë

Në Parlamentin e Armenisë ka ardhur deri në një përleshje të përgjithshme midis përfaqësuesve të Qeverisë dhe opozitës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle