0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Kante, Zhorzhinjo dhe De Brujne janë nominuar për lojtarë të vitit të UEFA-s

Ngolo Kante dhe Zhorzhinjo nga Çellsi dhe Kevin de Brujne nga Mançester Siti janë tre futbollistët, të cilët UEFA i ka nominuar për çmimin vjetor lojtar i vitit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle