Evropë SQEvropë.Portal SQ

Kandidati për president të Francës dënohet për nxitje të urrejtjes racore

Kandidati për president të Francës të djathtës ekstreme, Erik Zemur sot është dënuar me 10.000 euro për shkak të nxitjes së urrejtjes racore, sepse emigrantët e rinj i ka quajtur vrasës, vjedhës dhe përdhunues.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle