0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kandidati për president të Bullgarisë Llozan Panov: Ua shtrij dorën fqinjëve

Kandidati i pavarur për president të Bullgarisë, i propozuar nga nisma "Drejtësi për secilin" i mbështetur nga Bullgaria demokratike, Llozan Panov këtyre ditëve do ta vizitojë Shkupin, ku, sipas paralajmërimeve, do të ketë takime "me miqtë e Bullgarisë dhe me përfaqësues të bullgarëve të Maqedonisë në të cilat do të flitet për të ardhmen e marrëdhënieve bullgaro-maqedonase".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle