0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kandidati për president Lozan Panov për vizitë në Shkup

Kandidati i pavarur për president të Bullgarisë, propozuar nga iniciativa "Drejtësi për secilin" dhe mbështetur nga Bullgaria Demokratike, Lozan Panov sot do ta vizitojë Shkupin, ku sipas paralajmërimeve do të ketë takime "me miqtë e Bullgarisë dhe me përfaqësues të bullgarëve maqedonas ku do të bisedohet për të ardhmen e marrëdhënieve bullgare-maqedonase". Është paraparë Panov të pritet edhe nga përfaqësuesi i posaçëm qeveritar për Bullgari dhe ish-kryeministër, Vllado Bu8çkovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle