0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Kançeska Milevska: Nuk ka pasur kurrfarë negociatash, interesat e shtetit gjithmonë i kam pasur në vend të parë

 Ish-ministrja e Kulturës dhe ish-deputete e VMRO-DPMNE-së, Elizabeta Kançeska Milevska pohon se nuk ka pasur kurrfarë presioni, as nga partia e saj, as nga ana e LSDM-së të votojë për ndryshimet kushtetuese në Kuvend për ndryshimin e emrit dhe se ka votuar sipas bindjes së saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle