Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Kancelari gjerman Sholc bëri thirrje për vazhdimin e negociatave paqeruajtëse midis Rusisë dhe Ukrainës

Kancelari gjerman, Olaf Sholc i bëri thirrje Rusisë dhe Ukrainës të vazhdojnë me negociatat paqësore për ndërprerjen e konfliktit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle