Evropë SQEvropë.Portal SQ

Kancelari gjerman për mbrojtjen e rekrutëve rusë që duan të shmangin mobilizimin

Kancelari gjerman Olaf Sholc përkushtohet për sigurimin e mbrojtjes për rekrutët rusë që ikin nga Rusia dhe kërkojnë strehim në Gjermani, lajmërojnë sot mediat gjermane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle