0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Kancelari austriak Shalenberg ka pranuar letër me kërcënime nga antivakserë anonim

Shërbimi federal për mbrojtje të Kushtetutës dhe luftës kundër terrorizmit ka ngritur hetim kundër kundërshtarëve anonim të masave epidemiologjike për shkak të kërcënimit ndaj kancelarit austriak Aleksandar Shalenberg.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle