Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Kancelari austriak kërkon lidhshmëri më të madhe me Ukrainën para inkuadrimit në BE

Kancelari austriak Karl Nehamer sot bëri thirrje për vendosje të fazës së ndërmjetme mes bashkëpunimit dhe anëtarësimit të plotë në Bashkimin Evropian për vende si Ukraina dhe Moldavia.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle