Botë SQBotë.Portal SQ

Kanali i parë televiziv në gjuhën angleze ka filluar funksionimin në Tajvan

Tajvani sot filloi kanalin e parë televiziv të lajmeve, stilit të jetesës dhe argëtimit në gjuhën angleze. Qëllimi është të fitohet më shumë ekspozim ndërkombëtar, ndërkohë që rriten tensionet me Kinën, lajmëruan disa nga mediat botërore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle