Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kanadaja u bëri thirrje qytetarëve të saj që të shmangin Ukrainën

- Kanadaja sot i porositi qytetarët e saj që t'i shmangin të gjitha udhëtimet në Ukrainë, duke i theksuar "kërcënimet e vazhdueshme ruse dhe rrezikun nga konflikti i armatosur".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle