0_Sport,Portal SQHendboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Kampionati i shtatë botëror dhe pjesëmarrja e 14-të në garat e mëdha për reprezentacionin e Maqedonisë së Veriut në hendboll

Kampionati evropian në hendboll për burra 2022 do të jetë edicioni i 15-të i kësaj gare, ndërsa i dyti ku do të marrin pjesë 24 reprezentacione dhe i shtati për reprezentacionin e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle