Magazinë SQ

Kameron Diaz kthehet nga pensioni

 Aktorja Kameron Dijaz, ndoshta më e njohura për rolet në filmat "Maska", "Qielli nga vanilja" dhe "Engjëjt e Çarlit", pas një pauze prej tetë viteve, kthehet me rol në projektin e strim-platformës Netfliks.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle