0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kallëzime penale për keqpërdorimin e pozitës zyrtare dhe pastrim parash në komunën e Petrovecit

Drejtoria për polici financiare deri tek PTHP për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit ka parashtruar kallëzim penal kundër pesë personave fizikë dhe tre personave juridikë për keqpërdorimin e pozitës zyrtare dhe pastrim parash në komunën e Petrovecit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle