0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kallëzime penale kundër tre personave pasi treguan test PCR të rrejshëm në VK “Tabanoc”

Janë dorëzuar kallëzime penale kundër tre personave nga Rusia, Shkupi dhe Kumanova pasi kanë treguar test PCR të rrejshëm në Vendkalimin kufitar “Tabanoc”, informojnë nga MPB-ja.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle