0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kallëzime penale kundër një ofiqari dhe gruaje nga Shkupi që e ka nxitur ta keqpërdorë pozitën zyrtare

Deri te Prokuroria Themelore Publike janë parashtruar kallëzime penale kundër T.H. (43) nga Shkupi për vepër penale "Keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe autorizimit", dhe V.T. (55) nga Shkupi, e dyshuar për vepër penale "nxitje".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle