0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Kallëzim penal për një person juridik dhe katër persona fizikë për kontrabandë të 7.000 kilogramëve kanabis

Sektori për kontroll dhe hetime pranë Drejtorisë doganore sot ka iniciuar kallëzim penal në Prokurorinë Themelore Publike kundër një personi juridik dhe katër personave fizik për shkak të dyshimit se kanë kryer vepër penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në prodhim të drogave narkotike, substanca psikotrope dhe prekursorë” dhe “kontrabandë”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle