0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Kallëzim penal për dy persona për mashtrim dhe prezantim të rremë

Zyrtarët policorë nga Departamenti për luftimin e krimit të organizuar dhe serioz (DLKOS) në koordinim me Departamentin e Policisë kriminale (DPK) në Prokurorinë Publike Shkup, dje kanë dorëzuar kallëzim penal kundër M.M. (32). dhe V.S. (31).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle