0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQSektori civil SQ

Kallëzim penal kundër një qytetare nga Strumica pasi në “Tabanoc” tregoi PCR test të falsifikuar

Qendra rajonale për punë kufitare "Sever" ka ngritur kallëzim penal kundër O.G. (46) nga Strumica, për shkak të dyshimit bazë për vepër të bërë penale "falsifikim të dokumentit" dhe "mos posedim sipas rregullave shëndetësore gjatë epidemisë", kumtoi pasdite Ministria e Punëve të Brendshme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle