0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Kalin: Turqia nuk e mbyll derën e NATO-s për Finlandën dhe Suedinë

Këshilltari i Ministrit të Jashtëm turk, Ibrahim Kalin tha se Ankaraja "nuk po mbyll derën" për anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë në NATO.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle