Botë SQBotë.Portal SQ

Kalifornia i mbyll pyjet për vizitorët

Të gjitha pyjet kombëtare në Kaliforni do të mbyllen nga sonte. Mbyllja do të hyjë në fuqi në orën 23:59, kumtoi Departamenti amerikan i Bujqësisë dhe Pyjeve të Paqësorit Jugperëndimor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle