Kalendari astronimik SQ

Kalendari astronomik

Sot, është e diel, 12 shtator 2021, dita e 255-të e vitit. Deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 110 ditë. Dielli në Shkup do të lind në ora 6 e 9 minuta, dhe do të perëndojë në ora 18 e 51 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle