Kalendari astronimik SQ

Kalendari astronomik

Sot, është e shtunë, 11 shtator 2021, dita e 254-të e vitit. Deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 111 ditë. Dielli në Shkup do të lind në ora 6 e 8 minuta, dhe do të perëndojë në ora 18 e 53 minuta.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle