Kalendari astronimik SQ

Kalendari astronomik

Sot është e enjte, 25 gusht i vitit 2022, dita e 232-të e vitit. Deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 133 ditë. Dielli në Shkup do të lindë në orën 5 e 50 minuta dhe do të perëndojë në orën 19 e 21 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle