Kalendari astronimik SQ

Kalendari astronomik

Sot është e martë, 7 qershor i vitit 2022, dita e 158-të e vitit. Deri në fund të vitit mbesin e dhe 207 ditë. Dielli në Shkup do të lind në ora 4 e 59 minuta, ndërsa do të perëndojë në ora 20 e 6 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle