0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Kaevski: Qytetarëve nuk u nevojiten zgjedhje të parakohshme parlamentare, të ardhshmet do të jenë të rregulltat në vitin 2024

Zgjedhjet e ardhshme parlamentare do të jenë të rregullta në vitin 2024. Kjo Qeveri ka kapacitet të plotë dhe në periudhë prej dy viteve e gjysmë që pason t'i zbatojë të gjitha reformat, proceset, projektet dhe tërë atë që do të thotë mirë për qytetarët dhe për përmirësim të standardit të tyre, tha deputeti i LSDM-së, Darko Kaevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle