Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Kadirov i bën thirrje Perëndimit që të bashkëpunojë me Rusinë

“Bota perëndimore me sa duket ende nuk mund ta kuptojë një gjë. Rusia e sotme nuk është Unioni i Republikave të Gorbaçovit dhe as territori i Jelcinit i ndërtuar mbi një grusht shteti, deficit dhe mospagesë, shkroi ndër të tjera lideri çeçen Ramzan Kadirov në kanalin e tij Telegram.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle