0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kacarska: Deputetët ta respektojnë Kushtetutën

Kryetarja e Gjykatës Kushtetuese, Dobrilla Kacarska sot përsëriti se gjendja në Gjykatë është alarmante, për shkak se tashmë disa muaj është vendosur në pikëpyetje marrja e vendimeve për shkak të përbërjes jokomplete dhe i porositi deputetët që ta respektojnë Kushtetutën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle