0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

“Ka zgjidhje” fushatë e Ministrisë së Drejtësisë për promovimin e ndërmjetësimit si një mënyrë alternative për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve

Nën sloganin "ka zgjidhje", Ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq, sot e paralajmëroi fushatën për promovimin e ndërmjetësimit si mënyrë alternative për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve dhe ngritjen e vetëdijes së qytetarëve për përfitimet nga zbatimi i saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle