0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kanë përfunduar punët ndërtimore të gazsjellësit Negotinë – Kavadar – Manastir

Me saldimin e gypit të fundit, sot zyrtarisht përfunduan punimet për ndërtimin e segmentit të gazsjellësit kryesor Negotinë (Kavadar) Manastir. Seksioni është i gjatë 92 kilometra me stacione matëse në Zonën Industriale Kavadar, Prilep dhe Manastir. Vlera e investimit është 36 milionë euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle