Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Ka nisur takimi në mes kancelarit austriak dhe presidentit rus

Ka filluar takimi i kancelarit austriak Karl Nehamer me homologun e tij rus Vlladimir Putin, raportojnë mediat austriake.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle