Magazinë SQ

Ka ndërruar jetë këngëtari i rokut, Mit Lof

Këngëtari i rokut, aktori dhe artisti amerikan i lindur si Marvin Li Adej, ndërsa i njohur  me emrin e tij artistik Mit Lof, ka vdekur mbrëmë, me bashkëshorten e tij Deborah pranë vetes, siç deklaroi agjenti i tij shumëvjeçar Majkëll Grin. Mit Lof ishte 74 vjeçar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle