Botë SQBotë.Portal SQ

Ka ndërruar jetë fëmija palestinez i plagosur në përleshjet në kufirin midis Gazës dhe Izraelit

Fëmija palestinez 12-vjeçar i cili u plagos në përleshjet e javës së kaluar me ushtarët izraelitë përgjatë kufirit midis Rripit të Gazës dhe Izraelit ka vdekur sot, kumtoi Ministria e Shëndetësisë e territorit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle