0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ka filluar pagesa e të drejtave nga mbrojtja sociale dhe e fëmijëve

Ministria për Punë dhe Politikë Sociale njoftoi se sot ka filluar pagesa e të drejtave sociale, të fëmijëve dhe mbrojtjes civile për muajin shtator të vitit 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle