0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMKD-AL SQ

Ka filluar ndërtimi i sistemit të ngrohjes në Manastir, Mogillë dhe Novaci

Ka filluar ndërtimi i sistemit të ngrohjes në Manastir, Mogillë dhe Novac, i cili do të shfrytëzojë energjinë termike nga TEC Manastir. Punimet ndërtimore kanë filluar në zonën e TEC Manastirit, gjegjësisht në afërsi të blloqeve të prodhimit të energjisë elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle