0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Juventusi u pajtua ta huazojë Lokatelin nga Sasuolo me obligim që ta blejë për 35 milionë euro

Juventusi dhe Sasuolo arritën marrëveshje për transfer të mesfushorit, Manuel Lokateli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle