Futboll SQSport SQ

Juventus i ofroi kontratë Dibalës, në vlerë prej tetë milionë euro në vit

Menaxhmenti i Juventusit dhe sulmuesi Paulo Dibala i vazhdojnë negociatat për kontratë të re.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle