0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Joveski: Mostrat e ADN-së për identifikim të viktimave bashkë me dokumentacionin e marrë nga “Besa Trans” do t’u dorëzohen prokurorëve bullgarë

- Përfaqësuesit e Prokurorisë Publike të Bullgarisë sot mbërritën në Prokurorinë Publike të RMV-së dhe gjatë ditës së nesërme do t'iu dorëzohen analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, bashkë me dokumentacionin që është siguruar deri më tani, para së gjithash dokumentet e mara nga "Besa Trans" dhe të dhëna të Ministrisë së Transportit dhe Lidhjeve, informoi sot prokurori shtetëror publik, Lubomir Joveski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle