Ballkan SQBallkan.portal SQ

Jordanov: Bullgaria Demokratike dhe Manollova do të jenë fajtor nëse dështojnë negociatat për qeverinë e re

Partia “Ka një popull të tillë” sot e ka akuzuar partinë Bullgaria Demokratike se ka tentuar të formojë qeveri të ardhshme në Bullgari pa fituar në zgjedhjet parlamentare, njofton korrespondenti i MIA-s në Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle