Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Jermak: Ekonomia ruse do të shkatërrohet nga kufizimi i çmimit të naftës

Ekonomia e Rusisë do të shkatërrohet me kufizimin e ardhshëm të çmimit të naftës ruse në 60 dollarë për barel, sipas marrëveshjes që e kanë arritur vendet e BE-së, G7-shit dhe Australia, deklaroi shefi i Kabinetit të presidentit ukrainas, Andrij Jermak.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle