Magazinë SQ

“Jeloustoun” është hapur pjesërisht pas përmbytjeve të mëdha

Parku Kombëtar “Jeloustoun”, një nga më të famshmit në SHBA u rihap sot (pjesërisht) pasi u mbyll javën e kaluar për shkak të përmbytjeve të mëdha dhe motit të keq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle