Botë SQBotë.Portal SQ

Jelen: Ministria e Financave e SHBA-së mund të mbetet pa para deri më 18 tetor

Ministria e Financave e SHBA-së deri më 18 tetor me siguri do t’i shterrojë masat qeveritare për financim dhe do të mbetet pa para nëse Kongresi nuk e merr kufirin e lartë të borxhit federal, paralajmëroi ministrja e Financave Xhenet Jelen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle