0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Jehona në Kriva Pallankë deri në orën 13 është 35,13 për qind

- Dalja e qytetarëve në Kriva Pallankë deri në orën 13 është 35.13 për qind dhe është më e larta në territorin e gjithë shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle